C 220 BLUEFFICENCY – AVANTGARDE – NAVI – 2009

-SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA -MERCEDEZ C220 * BLUEFFICENCY * -VITI 9/2009 -MODELI AVANTGARDE -SEDILJE LEKURE & RROBE AVANTGARDE -NAVIGACION SYSTEM , AUX , MP3 PLAYER -SENSORE PARKIMI (para&mbrapa) -FENERET ME LUPA XENO -SEDLJET ME NGROHJE DHE ELEKTRIKE -PASQYRAT ME PALOSJE DHE LED -KLIMA DIXHITALE BIZONALE -151.000 KM ME FATURA SHERBIMESH NE MERCEDEZ-BENZ TE KRYERA NE GJERMANI. MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER XHENERIKE, MOTORRIKE DHE ESTETIKE SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !! ME DOGANE TE PAGUAR !! CEL: 068 21 21 347Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk May 13, 2018 9:54 am ne Njoftime. ne link https://lajme.mk/?p=105575
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit