OKAZION _ Mercedes C 220 cdi

-Mercedes benz c klas 203 version elegance -motori 220 cdi naft viti 2000-2001 -kamjua manuale me 7 marsha shum e shpejt dhe shum ekonomike -kondicioneri ne gjendje te shkelqyer -kasetofoni me cd me komanda ne timon -pilot automatik -drita automat -sedilje elektrike -hapje mbyllje me pult + bagazhi -2 celsa orgjinal te fabrikes -te gjitha sherbimet i ka te bera ska nevoj per as1 sherbim “makina esht shum shum e paster si brenda dhe jasht” -dokumentat te gjitha te paguara deri ne 20.4.2019 cmimi 3600€ i diskutushem -nr + viber: 0697664111Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk May 13, 2018 7:22 am ne Njoftime. ne link https://lajme.mk/?p=105129
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit