Okazioon..

Fiat Punto Manual 1.2 Benzin 8 Valvula Viti 2001..5 Porta.Makina Posedon Aribag .Abies..Kondisioner..Xhama Elektrik..Hidraulik Plus Opsion City..Muzik Player CD..Aux.Mbyllje Qendrore Centralizata…Xhenerike..Motorrike Super.Gjendje..Estetike Si Nga Jashte Dhe Brenda Shume Shume e Paster…Shume Ekonomike .Gomat Te Reja…Siguracion 15-12-2018..Taksa+ Kuolidimi 13-12-2018. Ta Dergoni Ne Servic. E Gateshme ..Per Cdo Lloj Prove…Kontaktoni (0676148337)..Okazion i Padiskutushem..
Fiat…Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk May 13, 2018 8:53 am ne Njoftime. ne link https://lajme.mk/?p=105409
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit