Bardhi dy herë në Top 10 e gjuajtjeve të lira në La Liga (Video)

La Liga ka publikuar 10 golat më të bukur të shënuar nga gjuajtjet e lira në sezonin 2017/2018.
Bardhi në listën e Top 10-shit ishte dy herë, në vendin e shtatë me golin kundër Sociedadit dhe me golin e dytë ndaj Deportivos menjëherë pas Leo Messit. Ai në 26 ndeshje shënoi nëntë gola dhe shumicën prej tyre janë realizuar nga gjuajtjet e lira.
Futbollisti ynë padyshim pritet që edhe në sezonin e ardhshëm të jetë i frikshëm për çdo portier në elitën e futbollit spanjoll.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 13, 2018 2:10 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=135054
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit