Kourtney Kardashian, pushime ëndrrash në Capri (Foto)

Kourtney Kardashian duket se po kalon ditët më të bukura të jetës gjatë pushimeve që kishte ëndërruar me të dashurin e saj Younes Bendjima në Itali.

Bukuroshja 39-vjeçare ka qenë “bujare” me postimin e fotografive nga “arratisja” e saj e ëmbël në Mesdhe, ku nuk ka marrë me vete asnjë nga tre fëmijët e saj Mason, Penelope dhe Reign.

1 of 7
Të hënën ajo ndau me fansat dy imazhe nga ishulli i Caprit, ku me një fustan të bardhë në një motoskaf duket shumë në formë dhe seksi. Një ditë më parë ajo dukej bombastike si kurrë më parë me bikini portokalli që ia nxirrnin në pah format trupore.

25 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 27, 2018 2:51 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=141205
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit