Prindërit vunë kamera tek krevati i fëmijës së tyre, ajo që zbulojnë aty i lë pa gjumë (360video)

Ditët e sotme teknologjia është kudo pranë nesh. Madje tashmë nuk është më e nevojshmë ti qëndrojmë fëmijëve në kokë sepse me aparatura të veçanta mund ti kemi gjithë kohës nën vëzhgim. Kështu kishte bërë dhe kjo familje me bebin e tyre të porsalindur. Ata kishin vënë një kamera me rreze infra të kuqe në mënyrë që ta kontrollonin dhe gjatë natës. Por një moment ata panë aty diçka që i la pa gjumë për disa ditë. Ndiqni në videon më poshtë çfarë zbulojnë ata për arushin me të cilin flinte fëmija.



Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 13, 2018 2:28 pm ne Jeta. ne link https://lajme.mk/?p=135068
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit