“Turisti idiot”, tenton të luajë me luanin por ja çfarë i ndodh…

Një turist u përball me frikën më të madhe të jetës së tij teksa u përpoq që të godiste një luan nga dritarja e makinës së tij por si “dhuratë” mori një ulërimë të fuqishme nga kafsha.

Pamjet tronditëse tregojnë njeriun që prek luanin, i cili ishte kthyer me shpinë nga turisti, me dritaren e makinës që ishte hapur.

Luani kthehet dhe i jep një ulërimë të fuqishme atij, një mesazh ky që nuk duhej të luante në atë lloj mënyre me të.

Turisti kërcen përpjetë dhe e mbyll menjëherë xhamin nga frika.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 16, 2018 8:53 pm ne Video. ne link https://lajme.mk/?p=140529
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit