http://www.insajderi.com/showbiz/feed/

Sherr mes Nicki Minaj dhe ish-të dashurit: Ti më there me thikë dhe gati sa nuk vdiqa

Nicki Minaj është akuzuar nga ish i dashuri i saj Safaree Samuels se ka dashur ta therë me thikë.

“Të mbahet mend nata kur më there me thikë dhe pothuajse vdiqa. Policia dhe ambulanca më dërguar me barelë në spital. Mu desh të gënjeja dhe ti thoja që u përpoqa të vrisja veten që të mos të fusnin në burg. Kur gjëra të tilla fillojnë të përsëriten është koha të largohesh,”-shkruajti ai në një postim në Twitter, duke shtuar: “Ti e di se nuk të urrës sepse tani jam i lumtur me veten time.”

Reperja u përgjigj në Twitter duke akuzuar për gënjeshtra, megjithëse nuk iu drejtua posaçërisht pretendimit të dhunës në familje.

“Ti më vodhe kartën time të kreditit dhe më tha se llogaria me para është e lirë për tu shfrytëzuar,”-shkruan ajo. “Perëndia do të godasë më shumë për gënjeshtrat. Mjaft the se more gjërat dhe u largove.”

Nicki, e cila pak kohë më parë publikoi albumin e katër Queen që kryesonte listat e SHBA këtë javë, akuzoi Samuels se i vodhi kartat e krediti për të paguar prostituta gjatë lidhjes së tyre në një intervistë për stacionin radiofonik Hot 97. Samuels mohoi të dy akuzat në Twitter.

Minaj gjithashtu tha se Samuels ka pohuar se ka qenë ai që ka shkruar materialet e saj muzikore.

“Ju nuk e dini atë që më ka bërë për mua. Kjo nuk ju jep të drejtën të gënjeni për aftësinë e dikujt tjetër vetëm sepse e dini se është grua dhe njerëzit do të besojnë,”shkruan ajo.

Ndërsa Samuels u përgjigj në Twitter, duke thënë:“Sa herë e kam thënë që unë kurrë nuk kam shkruar materialet e tua? Askush nuk flet më për këtë.”

The post Sherr mes Nicki Minaj dhe ish-të dashurit: Ti më there me thikë dhe gati sa nuk vdiqa appeared first on INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 19, 2018 4:15 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=141445
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit

2 comments

  1. Hi, this weekend is fastidious in favor of me, because this
    point in time i am reading this great educational article here at my house.

  2. Whats up are using WordPress for your site platform?
    I’m new to the blog world but I’m trying to get started and create my own. Do you need any coding expertise
    to make your own blog? Any help would be really appreciated!