Messi: Kjo është Barca e vërtetë

Messi: Kjo është Barca e vërtetë

Messi: Kjo është Barca e vërtetë
Messi: Kjo është Barca e vërtetë
Barcelona ka mposhtur Manchester United me rezultat 3-0 në ndeshjen kthyese të Ligës së Kampionëve.

Messi: Kjo është Barca e vërtetë
Messi: Kjo është Barca e vërtetë
Dy gola në këtë ndeshje i shënoi futbollisti më i mirë në skuadër, Lionel Messi.

Ylli argjentinas ka thënë se kjo është Barcelona e vërtetë, shkruan Indeksonline.

“Ishte spektakolare. Kjo është Barcelona e vërtetë. Në minutat e para ishim pak të ftohtë dhe nervozë, por më pas erdhën golat dhe bëmë një paraqitje fantastike”, ka thënë Messi.

Kujtojmë se Barca në gjysmëfinale do të takohet me fituesin e ndeshjes Porto – Liverpool.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk April 17, 2019 4:22 pm ne Sport. ne link https://lajme.mk/?p=141654
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit