Tjetër aksident në Vlorë, pasagjerja e makinës mbetet e bllokuar (FOTO)

Një tjetër aksident ka ndodhur në rrethrrotullimin e Transballkanikes në Vlorë, ku një kamion është përplasur…

SMART PUBLISHER

Dalin pamjet nga vendngjarja/ Pronari i televizionit dyshohet se u ekzekutua me snajper

Rrësheni u trondit sot nga një ekzekutim me armë, ku mbeti i vrarë Kastriot Reçi, pronar…

SMART PUBLISHER

Dyshohet se u qëllua nga vrasës profesionistë, zbulohen detaje nga ekzekutimi i biznesmenit në Mirditë

Biznesmeni Kastriot Reçi, pronari i televizionit lokal në Lezhë Media+ dyshohet se është ekzekutuar me snajper.…

SMART PUBLISHER

Vrasja e Kastriot Reçit/ AMA: Nuk është pronar televizioni, i kemi…

Autoriteti i Mediave Audiovizive ka reaguar me keqardhje lidhur me vrasjen e Kastriot Reçit. AMA në…

SMART PUBLISHER

Breshëri plumbash në Mirditë, vritet me armë zjarri pronari i një televizioni (Emri)

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në Mirditë. Burime bëjnë…

SMART PUBLISHER

Tentuan të trafikonin 30-vjeçaren nga Fieri për prostitutë drejt Italisë, kapet i dyti i grupit kriminal

Në vijim të operacionit policor të koduar “Return” të nisur tetorin e kaluar vihet në pranga…

SMART PUBLISHER

FOTO/ 2 vite më parë i vranë vëllain, kush është pronari i televizionit që u ekzekutua sot në Mirditë

Persona ende të paidentifikuar vranë me armë zjarri ditën e sotme pronarin e një televizioni në…

SMART PUBLISHER

“Qëndroni larg…”/ Ja mesazhi i fundit i pronarit të televizionit që u vra sot në Mirditë (Foto)

U vra sot në qendër të Rrëshenit nga persona ende të paidentifikuar, Kastriot Reçi 47 vjeç…

SMART PUBLISHER

Makina përplas fëmijën 4-vjeçar në Vlorë, i iku të ëmës nga duart (FOTO)

Një aksident ka ndodhur pak më parë në bulevardin kryesor Vlorë-Skelë. Një automjet i tipit Peugeot…

SMART PUBLISHER

FOTO/ Pronari i televizionit që u vra sot, kushëri me familjen e Kristi Rreçit

Biznesmeni Kastriot Reçi u ekzekutua me armë zjarri ditën e sotme. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth…

SMART PUBLISHER

“Gjak, trupa…”/ Dalin pamjet e tmerrit, si u bombarduan 30 ushtarët e rinj (VIDEO-FOTO)

Të paktën 30 studentë (ushtarakë) të vdekur dhe 16 të plagosur kanë mbetur nga një bombardim…

SMART PUBLISHER

“Ankesa” e Bill Gates: Jam shumë i pasur, duhet të…

Fillimin e 2020-tës, Bill Gates e priti me një ‘mea culpa’ shumë të rrallë. “Jam tepër…

SMART PUBLISHER

Fëmija vdiq nga komodina, kompania i paguan familjes 46 milionë dollarë!

Ikea do t`i paguajë 46 milionë dollarë familjes së fëmijës që vdiq kur një komodinë e…

SMART PUBLISHER

Kaos dhe tmerr në Iran, mbi 35 të vdekur në funeralin e gjeneralit (FOTO)

Mbi 35 persona raportohet se kanë humbur jetën në funeralin e gjeneralit Qassem Soleimani ditën e…

SMART PUBLISHER

Çfarë ndodh në rast lufte SHBA-Iran? Aleatët dhe armiqtë në Lindjen e Mesme

Irani mund të jetë në prag të ndezjes së një lufte botërore në varësi të asaj…

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey