Learta nuk do t’ia di për koronavirusin, niemand verpflichtet, jede Handlung, dass erwartet

Learta po vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë

SMART PUBLISHER

Afrona pubikon pamje nga palestra, Blick auf ҫfarë Lage beendet

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

SMART PUBLISHER

Befason nusja e Medës, i bën një frizurë shumë interesante djalit të saj

Luljeta u bë e njohur në publik si bashkëshortja e Medës. Ajo shquhet për paraqitjet e

SMART PUBLISHER

Nusja e Ledrit shfaqet e veshur me fustan të ngusht, më në fund shfaq barkun

Sara Hoxha ist die Freundin des Rappers bekannt, Ledri Seal. Obwohl noch nicht…

SMART PUBLISHER

Sie werden von seinem Aussehen begeistert sein, Melania Trumps Ex-Freund wird enthüllt

Është zbuluar i ish-i dashuri i Melania Trump. Bashkëshortja e të parit të Amerikës merr vëmendjen

SMART PUBLISHER

Adea Pula wirkt vom Bett aus provokativ

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare

SMART PUBLISHER

Ermira publikon pamje më burrin nga muaji i mjaltit, por po i shoqëron edhe dikush tjetër

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë. Ajo është bashkëshortja e

SMART PUBLISHER

Me flokë të shkurtra shumë dhe me grim të lehtë, Loredana befason me pamjen e re

Rep artistja e njohur, Loredana Zefi është pjesë e pandashme e mediave roze, si për punë

SMART PUBLISHER

Teuta e dashuruar ‘kokë e këmbë’, kështu përkujdeset pwr familjen

Aktorja e njohur kosovare, Teuta Krasniqi shijoi ditën e nxehtë bashkë me familje. Teuta Krasniqi bashkë

SMART PUBLISHER

Learta lajmërohet nga Aeroporti, wo es angefangen hat

Learta është një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë paraqitjet e saj

SMART PUBLISHER

Geti feston ditëlindjen sot, shikoni si e surprioi Marina

Getoar Selimi është një prej reperëve më të pëlqyer kosovar. Këngët e tij, që nga ato

SMART PUBLISHER

Ariana wird vom Strand benachrichtigt, poza e saj provokuese mori gjithë vëmendjen

Über Ariana Fejzullahu wird in der Öffentlichkeit weiterhin viel gesprochen. Es wird gemunkelt,…

SMART PUBLISHER

Nora shfaqet super tërheqëse nga pushimet, do ta ‘çmend’ Robertin me këtë pamje

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para pak

SMART PUBLISHER

Kumrije Mustafa kam gerade aus dem Friseur, wird eine wunderbare Braut

Kumrije Mustafa rregullohet e bëhet nuse e mrekullueshme. Kumrije Mustafa është një ndër emrat më të

SMART PUBLISHER

Getoar Selimi feiert heute seinen Geburtstag, so viele Jahre hat er gefüllt

Getoar Selimi është një prej reperëve më të pëlqyer kosovar. Këngët e tij, që nga ato

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey