La "guerre" pour le garçon du Kosovo ne s'arrête pas, Jasmina mord publiquement Sarah

Jasmina mord publiquement Sarah, Sara dhe Jasmina e “Përputhen” vazhdojnë të mos flasin më me njëra-tjetrën.Pak

On lui demande pourquoi il n'a pas de mariage avec Genc, Eni surprend avec la réponse

Eni Koçi tregoi pse nuk bënë dasmë me Gencin. Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj ka kohë

La liaison avec le célèbre chanteur est la raison de la séparation de Kim et Kanye?

Drake është arsyeja e ndarjes së Kim dhe Kanye? Gjatë muaji shkurt, Kim Kardashian bëri kërkesë

Battre entre des filles à Ferizaj

“Kërset” dajaku ndërmjet disa vajzave në Ferizaj. Një rrahje ndërmjet disa vajza të moshës së re

Voici comment vous rendormir si vous vous réveillez au milieu de la nuit

Si të bini përsëri në gjumë nëse zgjoheni në mes të natës? Miliona njerëz në të

Terrible, l'adolescent est retrouvé mort, emballé dans du plastique dans un entrepôt

Adoleshentja gjendet e vdekur, mbështjellë në plastikë në një depo. Një adoleshente e pastrehë është gjetur

La Grèce ne trouve pas la paix, un autre puissant tremblement de terre frappe le pays

Tjetër tërmet serioz godet Greqinë. Vazhdojnë lëkundjet e tokës në zonën e Elassona, Tyrnavos dhe qytetin

Bideni shkarkon nga detyra të emëruarën e Trumpit

Bideni shkarkon nga puna të emëruarën e Trumpit në EEOC. Sharon Gustafon, e emëruara e ish-presidentit

Situata me COVID-19, Gjermania jep lajmin e fundit

Në Gjermani pritet që situata me COVID-19 të përmirësohet në fund të majit. Shefi i stafit

Paralajmëron drejtorit i Institutit të Shëndetësisë: Gjendja post-virale me Covid po merr një kahje tjetër

Gjendja post-virale me Covid po merr një kahje tjetër, sipas drejtorit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë.

Martohen Shpati dhe Selvija

Shpati dhe Selvija kanë bërë kurorëzim fetar. Shpati është kurorëzuar me Selvijen. Lajmin e ka zbuluar

Reja e Remzies shfaqet me një bebe tjetër, i kujt është?

Reja e Remzies ka ndarë një foto në instagram. Remzie Osmani më nuk është e vetmja

sur 20 une fois que l'introduction d'articles illégaux dans la prison de Dubrava a été jugée, seulement cette année

Vetëm këtë vit mbi 20 herë u provua futja e gjerave ilegale në burgun e Dubravës.

New York Times me artikull për Kosovën: Gratë gjejnë fuqinë në kutitë e votimit

New York Times me artikull për Kosovën. Gazeta prestigjioze, The New York Times, ka publikuar një

Skandali me vjedhjen e votave, reagojnë ashpër nga AKR

Reagojnë nga AKR. Sekretari i Përgjithshëm i AKR-së, Vesel Makolli, ka reaguar pas skandalit për vjedhje

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey