Vllaznia – Skenderbeu (www.sportekspres.com) Superliga Shqiptare, Java 26

Vllaznia – Skenderbeu (www.sportekspres.com) Superliga Shqiptare, Java 26

Gazeta Sport Ekspres në bashkëpunim me Supersport mundëson rastet dhe golat e ndeshjeve në Superligen Shqiptare. Për më shumë informacione sportive na ndiqni në www.sportekspres.comBehu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk May 15, 2018 12:30 am ne Video. ne link https://lajme.mk/?p=107533
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit