Belen, në versionin “Nëna Natyrë” (Foto)

Imazh “hot” bardhezi për Belen Rodriguez, kthesa sensuale në një foto “thuajse” pa të brendshme dhe recipeta. “Shoëgirl”-i argjentinas, në Ibiza me familjen e saj dhe Andrea Iannone, ka çmendur rrjetin, duke postuar trupin e saj “ulëritës” në Instagram. “Desnuda que la naturaleza no se equivoque y si ti hubiera querido con ropa, con ropa hubieses nacido” – ky është komenti i lënë në postim i superseksit Rodriguez, e cila citon një këngë të famshme nga Ricardo Arjona.

1 of 5


26 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 27, 2018 2:51 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=141171
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit