Dalin dokumentet gjyqësore/Ndërkohë që po merret me divorcin, Angelina Jolie ka marrë urdhër nga gjykata për…

Angelina Jolie i është kërkuar që t’i japë ish bashkëshortit të saj Brad Pitt më shumë akses për fëmijët gjatë negociatave të vazhdueshme të divorcit.
Aktores 43 vjeçare e cila ka kujdestarinë e gjashtë fëmijëve të tyre, i është thënë nga gjyqtari që ajo duhet të lërë Brad Pitt-in që t’i shohë fëmijët rregullisht ndërkohë që është në xhirimet e Maleficent 2 këtë verë në Britaninë e Madhe.

Video, Të gjitha akuzat që Robert Ndrenika i bëri Kryeministrit Edi Rama në Studio e Hapur
Video, Të gjitha akuzat që Robert Ndrenika i bëri Kryeministrit Edi Rama në Studio e Hapur
Sipas dukumenteve të gjykatës të siguruara nga Dailymail, Gjykata e Lartë e Los Angelos vendosi që të mosspasja e marrëdhënieve me babain e tyre do të ishte e dëmshme për Maddox, 16, Pax, 14, Zahara, 13, Shiloh, 12, dhe binjakët Vivienne dhe Knox, 9 vjeç.
Sipas gjykatës besohet se fëmijët janë të sigurt me Pitt-in dhe është i rënësishëm fakti që secili prej fëmijëve të ketë një marrëdhënie të shëndoshë dhe të fortë me të dy prindërit.
Për shkak të moshës fëmija më i madh Maddox, do të ketë mundësinë që të zgjedhë se sa mund të rrijë me prindërit për shkak të moshës që ka.
Video, Të gjitha akuzat që Robert Ndrenika i bëri Kryeministrit Edi Rama në Studio e Hapur
Video, Të gjitha akuzat që Robert Ndrenika i bëri Kryeministrit Edi Rama në Studio e Hapur
Nga 27 qershor deri në 1 korrik ai do të ketë mundësinë që të marrë fëmijët për 10 orë dhe në korrik ai do t’i shohë nga data 8 deri në 14 për katër orë në ditë.
Ndërsa në fund të korrikut Pitt do të ketë mundësi t’i shohë ata në Los Angeles për një javë nga 21 korrik deri në 29./Hapur.al

Video, Të gjitha akuzat që Robert Ndrenika i bëri Kryeministrit Edi Rama në Studio e Hapur
Video, Të gjitha akuzat që Robert Ndrenika i bëri Kryeministrit Edi Rama në Studio e Hapur

The post Dalin dokumentet gjyqësore/Ndërkohë që po merret me divorcin, Angelina Jolie ka marrë urdhër nga gjykata për… appeared first on Hapur.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 13, 2018 1:48 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=134956
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit