Grabitet mobileria/ Lidhin rojet dhe marrin kasafortën plot me para

Një grabitje me maska ka ndodhur gjatë natës së sotme. Është grabitur kasaforta e një mobilierie në Vaqar rreth orës 2 të natës.

Grabitësit kanë marrë kasafortën në të cilën dyshohet se kanë qenë 30 mijë euro pasi kanë lidhur rojet e objektit.

The post Grabitet mobileria/ Lidhin rojet dhe marrin kasafortën plot me para appeared first on Hapur.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 15, 2018 3:23 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=138075
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit