LSDM-ja, VMRO-së: Përmirësohu, mbështete të ardhmen e Maqedonisë!

Afërdita Dreshaj dhe i fejuari realizojnë një set të veçantë fotografik para dasmës
Afërdita Dreshaj dhe i fejuari realizojnë një set të veçantë fotografik para dasmës
VMRO-DPMNE duhet të përmirësohet ta mbështesë të ardhmen e Maqedonisë dhe të thotë PO përzgjedhjen e cila e forcon dhe siguron identitetin maqedonas njëherë e përgjithmonë!, ka reaguar LSDM. “Maqedonia nuk ka më gjenerata për të humbur. Qytetarët presin që VMRO-DPMNE të jep mbështetje për zgjidhjen e problemit 25 vjeçar, që me dekada e ka […]Origjina lajmit : TetovaSot – TetovaSotBehu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 13, 2018 1:39 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=134889
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit