Mos e mbani teshtimën, rrezikoni të keni dëme të mëdha

Pse është e rrezikshme të bëni dush gjatë vetëtimës
Pse është e rrezikshme të bëni dush gjatë vetëtimës
Trupi juaj funksionon në mënyrë të përkryer, dhe kryen shumë mirë funksionet bazike të organizmit, mirëpo, gjërat mund të ndryshojnë nëse ju provoni që të ndërhyni në këtë proces. Njerëzit nganjëherë e provojnë që ta mbajnë apo shtyjnë teshtimën, shpesh për shkak se ajo mund të ndodh në një moment të papërshtatshëm. Një shprehi e […]Origjina lajmit : TetovaSot – TetovaSotBehu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 13, 2018 1:40 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=134919
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit