http://www.insajderi.com/lajme/feed/

Të armatosur dhe të maskuar i vidhet pazari ditori ferizajasit

Gjatë natës së mbrëmshme tre persona të armatosura dhe të maskua kanë grabitur një market në qytetin e Ferizajt. Policia ka njoftuar se rasti ka ndodhur rreth orës dy pas mesnatës. Vlera e grabitjes ka qenë rreth 2500 euro.

Të dyshuarit, policia nuk ka arritur t’i arrestoj. Sipas raportit 24-orësh, ata kanë ikur me veturën pasat.

“Ferizaj 17.08.2018 – 02:16. Viktima mashkull K-Shqiptar ka raportuar se deri sa ishte në vendin e punës, tre persona të armatosur dhe të maskuar kanë grabitur pazarin ditor rreth 500 euro dhe dy paketa cigare në vlerë 2000 euro. Të dyshuarit kanë ikur me veturën pasat, e cila me vonë nga policia është gjetur e braktisur në autostradën e Ferizajt”, thuhet në raportin e policisë. /Insajderi.com

The post Të armatosur dhe të maskuar i vidhet pazari ditori ferizajasit appeared first on INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 19, 2018 4:12 am ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=141410
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit