Arrestohet gruaja 32-vjeçare që hodhi mëngjesin e sotëm vajzën e porsalindur në plehra

Arrestohet gruaja 32-vjeçare që hodhi mëngjesin e sotëm vajzën e porsalindur në plehra

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mëngjesin e sotëm qytetin e Lushnjes! Një grua e re 32 vjeç, e identifikuar me inicialet A.N, ka braktisur në një prej koshave të mbeturinave vazjën e saj të lindur vetëm dy më parë. Kanë qenë disa fëmijë endacakë që kanë gjetur foshnjen në një prej koshave, ku edhe mblidhni kanaçe e mbetje plastike çdo ditë. Menjëherë kanë lajmrëuar policinë, e cila është vënë në ndjekje të personit që mund ta ketë kryer këtë akt të rëndë,shtyp re,klamen dhe vazhdo

Arrestohet gruaja 32-vjeçare që hodhi mëngjesin e sotëm vajzën e porsalindur në plehra
Arrestohet gruaja 32-vjeçare që hodhi mëngjesin e sotëm vajzën e porsalindur në plehra

Në njoftimin zyrtar për shtyp thuhet: ” Sot në datën 30.10.2018, rreth orës 08.30, në lagjen “Kongresi” Lushnje, në afërsi të Bashkisë Lushnje, pranë një koshi plehrash është gjetur një foshnje dy ditëshe e pa jetë. U ngrit grupi hetimor dhe nga hetimet paraprake dyshohet se foshnja është braktisur nga nëna e saj, shtetasja A.N, 32 vjeçe, e cila është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Lushnje”. Siç raportohet në media, janë kushtet e vështira ekonomike të familjes Nexha, e cila ka edhe dy fëmijë të tjerë, shkaku kryesor se pse nëna ka ndërmarrë këtë akt të rëndë.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk October 31, 2018 10:31 am ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=141502
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit

One comment

  1. Like!! Really appreciate you sharing this blog post.Really thank you! Keep writing.