Pendarovski: Integrimi euroatlantik, përmirëson ekonominë

Pendarovski: Integrimi euroatlantik, përmirëson ekonominë

Pendarovski: Integrimi euroatlantik, përmirëson ekonominë
Pendarovski: Integrimi euroatlantik, përmirëson ekonominë

Kandidati për president i shumicës parlamentare Stevo Pendarovski tha se qytetarët me votën e tyre përveç se do të zgjedhin president, do të zgjedhin edhe për ekonomi më të mirë ose për stagnim. Sipas tij, me anëtarësimin e plotë të Maqedonisë së Veriut në NATO dhe në Bashkimin Evropian, ekonomia do të përmirësohet dukshëm, gjë për të cilën ai premtoi se do angazhohet maksimalisht.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk April 17, 2019 4:51 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=141726
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit