Është një prej femrave më të bukura në botë, por përjetoi bullizëm në adoleshencë

Është një prej femrave më të bukura në botë, por përjetoi bullizëm në adoleshencë

Është një prej femrave më të bukura në botë, por përjetoi bullizëm në adoleshencë
Është një prej femrave më të bukura në botë, por përjetoi bullizëm në adoleshencë
Priyanka Chopra është një prej femrave më seksi në botë, por kjo nuk e ka bërë që të mos përjetojë bullizëm. Ngjyra e saj e lëkurës duket se nuk i ka pëlqyer moshatarëve të saj, prandaj në adoleshencë është përballur me tallje të shumta.
Këtë e zbuloi për herë të parë në një intervistë për Associated Press.
“Unë merrja komente raciste kur isha në shkollë të mesme, në vitin e parë. Më quanin ‘Broënie’, ‘kthehu tek elefanti nga i cili ke ardhur’ dhe ‘Curry’, dhe këto gjëra kanë ndikuar shumë në jetën time kur isha fëmijë sepse ndikuan në vetëbesimin tim. Nuk do ta lejoj askënd më të më bëjë të ndihem ashtu. Mënyra se si ne i trajtojmë njerëzit vjen nga bagazhi kulturor që kemi por megjithatë shoqëria mund të ndryshojë”, tha Chopra.
Megjithatë, Priyanka shtoi se kjo eksperiencë e ka motivuar të ndihmojë të tjerët që vuajnë nga bullizmi.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk May 16, 2019 12:45 pm ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=146325
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit

Leave a Reply

Your email address will not be published.