Përdhunoi dhe vrau 5-vjeçaren, 3 gratë i presin organin gjenital monstrës (Fotot)

Një nënë është paraqitur në gjykatë pasi i preu organet gjenitale një burri që mendonte se…

Loading...

Iu gjeten mijëra euro cash/ Kush është infermierja e arrestuar si pjesë e grupit “Bajri”

Dokumentohen vepra të tjera penale në ngarkim të grupit të strukturuar kriminal “Bajri”. Në vijim të…

Loading...

Ngjela: Edhe Berisha i shpalli luftë Amerikës në 1997, por fluturoi si rreckë

Avokati Spartak Ngjela ka deklaruar se në një vend demokratik me këtë situatë do të ishte…

Loading...

Zëri i Amerikës: Meta, sulm ndaj ambasadës së SHBA dhe diplomatit italian

Në Shqipëri presidenti Ilir Meta ju rikthye sot sulmeve ndaj përfaqësuesve ndërkombëtarë lidhur me Reformën në…

Loading...

Reja pranon rinovimin: Shqiptarët besojnë shumë te italianët

“Në vitin 2022 do të jetë 77 vjeç, por mos ia kujtoni. Edy Reja e konsideron…

Loading...

Vucic urdhëron hetim për aferën e spiunazhit, reagon Kremlini

Zyrtarët në Kremlin u shprehën të bindur të enjten se marrëdhëniet e Rusisë me Serbinë nuk…

Loading...

Ivanka Trump në radhë me burrat e pushtetshëm, gjithë vëmendja shkon te…(FOTO)

Ivanka Trump mori gjithë vëmendjen, teksa doli nga shtëpia e saj në Uashington mëngjesin e djeshëm.…

Loading...

“Rama me disa palaço ndërkombëtarë…”, shpërthen Meta: Ultimatum diplomatëve dhe kryeministrit

Me tone të forta dhe një gjuhë zero diplomatike e ka komentuar presidenti Ilir Meta shkarkimin…

Loading...

Pasi quajti ndërkombëtarët palaço, Meta bën “betimin”

Presidenti Ilir Meta ka shpërthyer sot në akuza të ashpra ndaj ndërkombëtarëve që ndodhen në Tiranë.…

Loading...

“SHBA-të janë si yll, populli të marrë në dorë…”/ Meta jep zgjidhjen për krizën politike

Mes tensioneve, Presidenti Ilir Meta deklaroi se kriza politike më vend mund të zgjidhet vetëm përmes…

Loading...

“Unë do jem ushtari i parë”/ Ja çfarë i tha Meta punonjësit të Gardës

Kamerat kanë kapur një moment të veçantë sot nga dalja e Presidentit të Republikës Ilir Meta…

Loading...

Skema kriminale/ Shtohen akuzat për grupin “Bajri”, gjykata jep 10 masa të reja sigurie

Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal, “Bajri”…

Loading...

Godet sërish mashtruesi më i madh, fiton 1 milion $ nga burgu (Foto)

Një i dënuar me 24 vite burg për mashtrim në internet mendohet se ka goditur sërish,…

Loading...

FOTO/ Gruaja hidhet drejt flakëve për të shpëtuar koalën që po digjej

Një australiane ka vrapuar drejt flakëve për të shpëtuar një koalë që po digjej. Pamjet e…

Loading...

Skandali me ambasadorin e Katarit/ I kërkoi seks, festa orgji dhe vajzën e vogël asistentes britanike

Deanne Kingson, 58 vjeçe, e cila ka punuar si asistente në ambasadën e Katarit në Londër…

Loading...