Përgadituni, nga nesër ndryshon moti

Sot mot me diell, nesër shi, bubullimë dhe shkarkime rrufesh. Masat e ngrohta të ajrit të…

SMART PUBLISHER

Apeli i veçantë i IKSHPK-së për të moshuarit në Kosovë: Rrini në shtëpi

IKSHPK ka një apel të veçantë për të moshuarit në Kosovë. Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik,…

SMART PUBLISHER

Thaçi zgjedh fjalët më të mira për ta uruar nënën në 83 vjetorin e lindjes

Nëna e presidentit Thaçi sot mbushi plot 83 vjet. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka uruar…

SMART PUBLISHER

Policia ndalon 58 përsona për mosrespektim të masave

58 të ndaluar për mosrespektim të masave brenda 24 orëve. Brenda 24 orëve Policia e Kosovës…

SMART PUBLISHER

Prizrenasi organizoi dasëm në kohë pandemie, policia jep detaje

Organizoi dasëm në kohë pandemie, nisin hetimet ndaj prizrenasit. Një qytetar nga Prizreni kishte organizuar një…

SMART PUBLISHER

Mjeku kosovar del pozitiv me Koronavirus, mesazhi do të emocionojë të gjithë

Mjeku kosovar del pozitiv me COVID: U kërkoj falje të gjithë atyre që u infektuan për…

SMART PUBLISHER

Rast i rëndë: Pacientja me Covid e shtrirë në QKUK thotë se i shpërtheu bombola e oksigjenit dhe ka pësuar djegie në duar

Pacientja me Covid e shtrirë në QKUK thotë se i shpërtheu bombola e oksigjenit dhe ka…

SMART PUBLISHER

Fillon shqyrtimi i aplikacioneve për licencimin e rreth 100 laboratorëve privatë për testimet e COVID-19

Nis shqyrtimi i aplikacioneve për licencimin e rreth 100 laboratorëve privatë për testimet e COVID-19. Ministri…

SMART PUBLISHER

Alarmante: Nëntë punëtorë shëndetësor të infektuar me COVID-19 në Spitalin e Vushtrrisë

Nëntë punëtorë shëndetësor të infektuar me COVID-19 në Spitalin e Vushtrrisë. Stafi i Spitalit “Sheikh Zayed”…

SMART PUBLISHER

Kryeministri Hoti shkarkon bordet e përkohshme të katër ndërmarrjeve publike të emëruara nga Kurti

Hoti shkarkon bordet e përkohshme të katër ndërmarrjeve publike. Qeveria e Kosovës ka mbajtur mbledhje elektronike…

SMART PUBLISHER

Zbulohet: Ronaldo e deshi kalimin te PSG para pandemisë

Ronaldo e deshi kalimin te PSG para pandemisë. Cristiano Ronaldo kishte planifikuar të largohej nga Juventusi…

SMART PUBLISHER

Milan hap bisedimet për transferimin e mesfushorit të Atalantas

Milani dhe agjenti Beppe Riso diskutuan për mesfushorin e Atalanta, Matteo Pessina gjatë një takimi të…

SMART PUBLISHER

Skender Hyseni tregon në detaje se çka u fol në Shtëpinë e Bardhë

Hyseni rrëfehet pas takimit që kishte në Shtëpinë e Bardhë tregon në detaje se çka u…

SMART PUBLISHER

Shqetësuese: 208 të vdekur nga koronavirusi brenda muajit në Kosovë

208 të vdekur nga koronavirusi brenda muajit në Kosovë, kulmi ishte 30 korriku. Që nga muaji…

SMART PUBLISHER

Kjo është gjendja shëndetësore e kryeministrit Hoti, pas infektimit me Koronavirus

Këshilltari Visar Berisha, tregon për gjendjen e Avdullah Hotit, pas infektimit me Covid-19. Visar Berisha –…

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey