‘Fshesë’ të Manchester United, i shet këta tre yje

Manchester unitet i nxjerr në “pazar” tre futbollistë për të rregulluar financat. Trajneri i Manchester United,…

Silva - Mailand, po ndodh befasia e verës

Agjenti i kapitenit të Paris Saint-Germainit, Thiago Silva, ka kontaktuar zyrtarët e Milanit dhe po pritet

Gjiganti anglez heq dorë nga transferimi i Coutinhos

Philippe Coutinhos nuk po i ecën mirë karriera futbollistike. Mundësitë janë të mëdha që Philippe Coutinho

Liverpool entführt den großen Star aus Barcelona

Liverpool ofertë për futbollistin e Barcelonës. The Reds janë të interesuar për Ousmane Dembelen. Siç raporton

Mailänder Besitzer sind von Maldini enttäuscht, Dies sind die beiden Hauptgründe

Milan po vazhdon të vuaj për rezultate, duke u renditur poshtë në tabelë, pavarësisht investimeve të

Was passiert mit Milot Rashica?, Hier ist die Partitur für Eintracht Frankfurt.

Ekipi i Milot Rashicës assesi të këndellet. Eintracht Frankfurti e ka mposhtur si mysafir Ëerder Bremenein

Die Daten für die Spiele Juventus-Mailand und Inter-Napoli stehen fest

Mediat italiane raportojnë se është vendosur që ndeshjet gjysmëfinale në Kupën e Italisë mes Juventus –

Überlegene Renditen / Tirana überquert die Bylis-Barriere, Kukes folgt ihm

Tirana mori një tripikësh me vlerë ndaj Bylisit në transfertë, ndërsa po lufton që të fitojë

Fußball unter den Bedingungen von COVID-19 / Maßnahmen auf und neben dem Spielfeld, wie sich die Fußballer angepasst haben (Bilder)

Kategoria Superiore rinisi ditën e sotme, ku u luajtën katër takime, që dhuruan gola dhe emocione.

Werder Bremeni jep lajmin e shumëpritur për Milot Rashicën

Werder Bremeni tashmë ka dhënë lajmin e shumwpritur për Milot Rashicën. Werder Bremeni ka dhënë lajmin

Përfundon ndeshja Ballkani-Feronikeli, Dies ist das Ergebnis

Tashmë ka përfunduar ndeshja mes Ballkanit dhe Feronikelit. Ka përfunduar takimi i parë gjysmëfinal i Kupës

Manchester Unitedi prezanton ofertën e fundit për Koulibaly

Tashmë është mësuar edhe oferta e fundit e Man Utd për Koulibaly. Manchester United janë duke

Për 105 Millionen Euro, Real Madrid transferon yllin e Dortmundit

Real Madrid transferon yllin e Dortmundit për 105 Millionen Euro. Real Madrid mund të sjellë në

Barcelona ia ka vënë syrin yllit të Manchester Cityt

Skuadra e Barcelonës duket se ia ka vënë syrin yllit të Manchester Cityt. Barcelona po mendon

unerwartet: Skuadra shumë e njohur përjashtohet nga Evropa

Skuadra e njohur ka marr një lajm aspak të mirë, duke kuptuar kështu se është përjashtuar

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey