Voici combien de temps il faut pour attraper le virus dans un bar ou un restaurant

Edhe pse të gjithë dëshirojmë të kthehemi në normalitet, statistikat tregojnë që nuk jemi as afër

ÉDITEUR INTELLIGENT

Les méthodes naturelles chinoises peuvent-elles guérir la maladie COVID-19?

Studiuesit në shumë vende kanë kthyer fokusin nga ilaçet tanimë ekzistuese dhe natyrale, si mënyrë për

ÉDITEUR INTELLIGENT

Avertissement choquant du scientifique: Un virus viendra 100 fois plus fort que Covid-19!

Një shkencëtar amerikan parashikon mbërritjen e një virusit të ri, “100 herë” më të keq se

ÉDITEUR INTELLIGENT

La femme qui a découvert le coronavirus, indique si le virus est "né" en laboratoire

Gjashtë muaj më parë, Shi Zhengli kishte pranuar telefonatën të cilës i është frikësuar tërë jetën.

ÉDITEUR INTELLIGENT

L'expert allemand: Ce n'est pas un virus effrayant, de nombreux patients meurent de thrombose

Në luftën kundër koronavirusit, mjekët vazhdojnë të përballen me simptoma të reja të sëmundjes virale. autour…

ÉDITEUR INTELLIGENT

Comment savoir si vous avez une carence en vitamine C?

Vitamina C është e rëndësishme për forcimin e kockave dhe dhëmbëve dhe është gjithashtu thelbësore për

ÉDITEUR INTELLIGENT

Me këtë truk të thjeshtë dredhëzat do të qëndrojnë më shumë

Tani është sezoni i dredhëzave, por meqenëse është fjala për pemët të cilat kanë numër të

ÉDITEUR INTELLIGENT

Shkencëtari francez: Epidemisë po i vjen fundi, nuk do të ketë valë të dytë të Covid-19

Didier Raoult, virologu francez, tha se epidemia e COVID-19 po përfundon dhe, me gjithë frikën e

ÉDITEUR INTELLIGENT

Mjekja shqiptare në Gjermani ka një lajm të mirë: Vala e dytë e Kovid 19 nuk është e rrezikshme!

Në një intervistë për mediat shqiptare, mjekja shqiptare e urgjencës në Gjermani, e cila jeton dhe

ÉDITEUR INTELLIGENT

Mos ia teproni me çaj rusi, ja si e dëmton organizmin

Disa hulumtime tregojnë se fluori mund ta përmirësojë shëndetin e gojës, përderisa disa hulumtime të tjera

ÉDITEUR INTELLIGENT

Koronavirusi/ Shkencëtarët “nuk janë plotësisht të sigurt” për efektin e lehtësimit të masave

Profesor Peter Horby, pjesë e Grupit Shkencor Këshillimor për Emergjencat (Sage) shprehet se “sistemi i testimit,…

ÉDITEUR INTELLIGENT

Majdanoz me limon kundër rrudhave, njollave dhe alergjive

Rrudhat, njollat, aknet, dhe alergjitë e ndryshme që dalin në lëkurë, janë tepër të përhapura në

ÉDITEUR INTELLIGENT

Po i lani flokët më shumë se duhet/ Ja sa herë në javë duhet të shkumëzoni…

Qe dilema te marre fund pergjithmone, sa here duhen lare floket? Dilema me e madhe qe

ÉDITEUR INTELLIGENT

Allemagne, Italie, Franca dhe Holanda së bashku për një vaksinë kundër Covid-19

Allemagne, Franca, Italia dhe Holanda nënshkruan një kontratë fillestare me gjigantin farmaceutik ”AstraZeneca” për më shumë

ÉDITEUR INTELLIGENT

Voici ce que vous avez besoin pour une quarantaine de 14 jours

Imagjinoni të keni ngecur në shtëpi në karantinë për shkak të koronavirusit të ri ose ndonjë

ÉDITEUR INTELLIGENT

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey