Affrontements entre Ibrahimovic et Lukaku dans le derby de Milan - Inter

Ibrahimovic est sanctionné d'un carton rouge

Nxehet derbi, nuk përmbahen Ibrahimovici dhe Lukaku.

Milani është duke e mposhtur 1-0 Interin në San Siro.

Derbi është nxehur tashmë pasi pak para se skuadrat të shkojnë në pushim të pjesës së parë, Zlatan Ibrahimovic dhe Romelu Lukaku nuk përmbahen.

Që të dy u ndeshkuan me të verdhë.

Ibrahimovic est sanctionné d'un carton rouge

Opportunité plus ...
Plus de vues ...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey