Për bukurinë dhe linjat perfekte, sekreti qëndron tek kumbullat

Mos e mbani teshtimën, rrezikoni të keni dëme të mëdha
Mos e mbani teshtimën, rrezikoni të keni dëme të mëdha
Këto fruta të mrekullueshme të cilat rriten në gjithë planetin sidomos në SHBA, Europë, Japoni dhe Kinë na bëjnë mirë jo vetëm për shëndetin në përgjithësi, por gjithashtu edhe për paraqitjen! Aroma e tyre është shumë e këndshme dhe shija mes së ëmblës dhe të thartës. Me fjalë të tjera, këto fruta përveç se kënaqin […]Origjina lajmit : TetovaSot – TetovaSotBehu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk June 13, 2018 1:40 pm ne Lajme. ne link https://lajme.mk/?p=134922
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit