Njoftime

MERCEDEZ E220 CDI – NAVI – BAXHO – AVANTGARDE – 2005

-MERCEDEZ E220 CDI -MODELI AVANTGARDE -KAMBIO AUTOMATIKE & TIP TRONIC -TAPICERI LEKURE & RROBE NGJYRE BEZHE -SENSORE PARKIMI (para&pas) -BAXHO XHAMI ME HAPJE ELEKTRIKE -FENERET XENO BI XENO & ME LARJE -SEDILJET ME NGROHJE DHE ELEKTRIKE , ME FRYRJE CFRYERJE SIPAS POZICIONIT TE TRUPIT !! -PASQYRAT ME PALOSJE -STOPAT ME LED -NAVIGACION SYSTEM ME EKRAN TE MADH -SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA !! -ME DOGANE TE PAGUAR !! -FULL FULL FULL -MAKINA DISPONON LIBER SHERBIMI !! JAM GATI PER CDO KONTROLL NGA ANA JUAJ !! 069 585 1577

Read More »

C 220 CDI “Avantgarde” Sport-Edition

☎️ 00355693669999 C 220 CDI “Sport-Edition” 2005 Sensor parkimi para mbrapa Hapse xhami siper, km 197073 Tapiceri lekure Sport levizje elektrike Sedile me ngrofje, Disqe 17 Sport Navigator Tv,dvd,aux, me tach Km origjinale me liber sherbimesh Euro 4 ( € 6700 € me dogane ) Per me shum info ne fb Auto-Çyrbja

Read More »

Toyota Yaris,viti 2005,manual,1.0 benzine, 3200 Euro

Shitet Toyota Yaris, viti 2005, kambio manuale, 1.0 benzine, 5 porta, ngjyre gri e erret-shume e bukur, kompjuter bordi, kondicioner, xhama-pasqyra elektrike, 93.000 km origjinale, 8 airbag, disqe origjinale cerkin lega 14", goma 80%, dy pulte, ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, shume ekonomike, me dogane, e sapoardhur. Cmimi 3200 euro. Cel. 0689092906.

Read More »

Lokal panoramik 147m Shkembi I Kavajes

Shitet lokal panoramik buze detit te Shkembi I Kavajes me hipoteke. Lokali eshte 147 m brenda dhe ka ambjent dhe para nga deti per 50 cite shezllone.Lokali ndodhet ne kat te pare ne pallat 11 katesh. Shitet per arsye ekonomike.

Read More »

Apartament 66 m buze detit te kompleksi FAFA MALI I ROBIT

Shitet apartment 1 + 1 66 M te kompleksi FAFA MALI I ROBIT. Apartamenti eshte me hipoteke ne Kat te 3 banim ne pallat 5 katesh buze detit. Apartamenti ka edhe ballkon qe mund te behet dhome per femije. Shitet per arsye ekonomike ose nderrohet me apartment ne Tirane brenda unazes se madhe.

Read More »

MERCEDES BENZ AVANTGARDE 2012

MERCEDES BENZ C 220 BLUEEFICENCY * MODELI AVANTGARDE * VITI 2012 * NAFT * KAMBIO AUTOMATIKE * KLIMA AUTOMATIK BI-ZONE * DRITA BI - XENON + LED * STOPA ME LED * SENSOR PARKIMI * SENSOR DRITASH + SHIU * NAVIGACION SYSTEM I MADH KART MEMORIE + USB * PASQYRA ME PALOSJE * ME DOGANE TE PAGUAR * E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA *

Read More »

Volkswagen Pasat

Volkswagen Passat * Viti 2006 * Naft * Kambio Automatike * Kilma Automatik * Sensor Dritash + shiu * Sensor Parkimi * Sedile Lekure + Kamosh * Sedile me Ngrohje * Drita Bi • Xenon * Xhamat Mbrapa te Zinj te Fabrikes * Goma te reja Te Sapo Vendosura * Navigacion System * Bagazhier me 6 CD * Me Dogan te paguar * E Sapo Ardhur Nga Gjermania .

Read More »